×

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimler teorik bilgi yerine pratik uygulamaya dayandığı için katılım mecburi. En fazla bir derse katılım yapamazsanız ev ödevi olarak tamamlamanızı bekliyoruz. Ödev tamamlanmaz veya ikinci bir devamsızlık halinde ise başka bir eğitimi beklemeniz gerekiyor.

Verim miktarı tamamen öğrenciye bağlı. Eğer gerçekten bir hedefiniz varsa ve eğitime eksiksiz katılırsanız ortalamada 12 kata kadar hızlanan sınıflar içinde en az 3 kat veya bazı öğrenciler gibi 108 kata varan okuma ve düşünme hızına çıkabilirsiniz. Limit sizin kendinize olan inancınız ve çalışma azminiz.

Eğer üç arkadaşınızı daha eğitime katılmaya teşvik edebilirseniz, Tavsiye Et – Kazan Sistemiyle eğitiminizi ücretsiz alabilir, daha sonrasında ise her önereceğiniz eğitim bedelinin üçte birini (1/3) almaya hak kazanırsınız.( Lütfen Tavsiye Et – Kazan şartlarını okuyunuz.)

Eğer günde en az 2-3 saatinizi okumaya ayırıyorsanız zaten ayrıca egzersiz yapmanıza gerek yok. Fakat uzun süre okumayı bırakırsanız, hem göz kaslarınız eski gücünü kaybetmeye hem de beyniniz de yavaş düşünmeye başlayacağı için egzersizlere tekrar başlamanız gerekecektir. Unutmayın ki göz kasları da aynı diğer kaslar gibi çalışmaktadır.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.